BlueBiz, iş seyahatlerinde kazançlı çözüm

BlueBiz üyelik hesabınızda Puanlar birikti mi? Puanlarınızı istediğiniz ödüle dönüştürerek şirketinizin seyahat bütçesine katkıda bulunun!

Puanlarınızı ödül bilete dönüştürün!

Şirketiniz adına kazanılan Puanları ödül biletine dönüştürebilirsiniz. Ödül biletler sadece AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları uçuşlarında kullanılabilir. Ödüllerinizi istediğiniz çalışanınız adına kullanabilirsiniz.

BlueBiz ödül bileti

Kolay...

Çok kolaylıkla Blue Credits'lerinizi bilete dönüştürebilir ve biletinizi üst sınıfa yükseltebilirsiniz
1 Puan=1 Dollar.
Hesabınızda ödül bilet olarak kullanmak istediğiniz bilet ücretini karşılayacak kadar puanınız olduğundan emin olun...ve ödül biletinizi alın!

Örnek : 650 puan kazandınız. 650$ değerinde ödül bileti alabilirsiniz. Eğer 600$ değerinde (vergiler dahil) İstanbul – Paris gidiş-dönüş bileti seçtiyse kullanılmak üzere hesabınızda kalacaktır.

...ve esnek!

Blue Credits'leriniz ile istediğiniz sınıfta, istediğiniz uçuş noktasına AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları bileti alabilirsiniz.
BlueBiz biletleri AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları'nda aşağıda belirtilen koşullar altında kullanılabilir.
  • Biletinizi hareket tarihinizden 2 iş günü öncesine kadar internet üzerinden alabilirsiniz.
  • Çoklu güzergah içeren biletler için BlueBiz Servis Merkezi ile hareket tarihinizden en az 3 iş günü öncesinden irtibata geçiniz.
  • Bütün biletler tamamen sadece Blue Credits ile alınmalıdır. (Tüm ücret ve vergiler dahil)
  • Blue Credits kalkış ülkenizin tüm uygun yerel AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları fiyatlarına dayalı olarak bilet almanızı sağlar.
  • Standard bilet koşulları BlueBiz biletleri için de geçerlidir.
  • Tüm değişiklik ve geri ödeme talepleri yerel BlueBiz Servis Merkezi'ne yapılmalıdır.
  • Bilet değişikliği ücretleri Blue Credits kullanılarak ödenebilir. Değişiklik halinde yerel BlueBiz Servis Merkezi ile hareket tarihinizden en az 3 iş günü öncesinden irtibata geçiniz.


Güzergahı değiştirmek mümkün değildir.
Blue Credits ile alınan biletlerin geri iadesi durumunda Blue Credits BlueBiz hesabınıza tekrar eklenecektir.

Ödüllerinizi güvenli olarak kullanabilirsiniz!

BlueBiz üyelik hesabınızın güvenle yönetildiğine emin olabilirsiniz. Şirketinize özel internet sayfalarına yalnızca sizin belirlediğiniz BlueBiz Şirket Program Sorumlusu’nun girişi olacaktır.

Sayfanın başına dön