BlueBiz, iş seyahatlerinde kazançlı çözüm

BlueBiz, AIR FRANCE, KLM ve Delta Havayolları'nın iş seyahatleri için özel tasarladığı programıdır. BlueBiz ile, çalışanlarınız uçtukça şirketiniz adına Puanlar birikir ve bu Puanlar karşılığında, ücretsiz uçak bileti ve daha birçok avantajlı ödül kazanabilir, firmanızın seyahat bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.
BlueBiz online! Hesabınıza ulaşın
Puan kazanmak çok kolay! Şirket seyahatlerinizde AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları veya ortak havayollarını tercih ederseniz şirketiniz Puanlar kazanır. Tek yapmanız gereken rezervasyon anında BlueBiz numaranızı belirtmek!

Puan kazanmak çok kolay!

Çalışanlarınızın gerçekleştirdiği her uçuş firmanıza Puan kazandırır. Puan kazanmak için, rezervasyonunuzu Air France web sitesi. www.airfrance.com.tr 'den yapıyorsanız, işleminiz sırasında BlueBiz üyelik numaranızı girmelisiniz. Air France Direkt Satış ofisini arayarak veya seyahat acentenizden rezervasyon yaptırıyorsanız BlueBiz üyelik numaranızı dosyanıza işletmeyi unutmayınız. Seyahatinizi tamamladıktan sonra, Puanlarınız otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.
BlueBiz ile çifte kazanç: Flying Blue üyesi olan çalışanlarınız, hesaplarında Mil biriktirmeye devam ederler.

Puanlarınızı değerlendirmek çok kolay!

Puanlarınızı çok basit bir hesaplamayla ödül biletine çevirebilirsiniz:

1 Puan = 1 Dollar.

Şirketinize özel internet sayfası

Şirketinize özel internet sayfalarınızdan dilediğiniz an Puanlarınızı kontrol edin, BlueBiz Puanlarınızı bilete dönüştürün, şirket bilgilerinizi güncelleyin, işlenmemiş Puanlarınızı talep edin...

BlueBiz programına şimdi üye olun!

BlueBiz programına üyelik işlemi ücretsizdir ve sadece birkaç dakikanızı alır. Tüm şirketler* BlueBiz avantajlarından yararlanabilir. Şirket hesabınızı yönetecek yetkiliyi belirlemeniz ve üyelik formunda belirtmeniz gereklidir.

*AIR FRANCE, KLM, ve Delta Havayolları ile herhangi bir kontratı olan şirketler ve seyahat acenteleri programdan faydalanamaz.

Sayfanın başına dön